O nas

O firmie

Dzięki różnorodnej ofercie oraz dobrej jakości usług nasza spółka stała się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w swojej branży. Prowadzimy działalność na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Doświadczenie naszych ekspertów pozwoliło nam osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży w skali kraju.

Misją naszej firmy jest zaoferowanie Państwu jak największej liczby produktów w konkurencyjnych cenach. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc w wykonywanych usługach. Nasza sieć oddziałów gwarantuje realizację zamówień w terminie oraz wysoką jakość zgodną ze współczesnymi standardami. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie oraz pomoc w wyborze produktów. Ponadto wciąż się doskonalimy. Bierzemy udział w kongresach oraz konferencjach związanych z naszą branżą. Uczestniczymy również w szkoleniach i warsztatach, które pozwalają nam pracować w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody.

Karta stałego klienta

Karta

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, do zakresu naszych usług wprowadziliśmy wysokiej jakości produkty firmy HASKO, które można również zakupić w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ludzie

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych profesjonalistów. Nieustannie się rozwijamy, by wyjść naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającym Klientom. Staramy się poszerzać nasze możliwości, by korzystanie z naszych usług stało się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Biuro

Godziny pracy biura

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1.11.2019 zmianie ulegną godziny otwarcia naszego biura. Od tej chwili na naszych Klientów będziemy czekać w dni powszednie w godzinach 9:00–18:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00–14:00.

Godziny pracy biura

Nowy produkt

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, do zakresu naszych usług wprowadziliśmy wysokiej jakości produkty firmy HASKO, które można również zakupić w naszym sklepie internetowym.

Nowy produkt

Szkolenie

Informujemy, iż dbając o jakość oferowanych usług nasza kadra w dniu 21 listopada uczestniczyła w III edycji szkolenia z zakresu metodyki pracy, które umożliwia nam wykonywanie zabiegów w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody.

Szkolenie