Godziny pracy biura

O firmie

Nasza firma to zespół pracujący z zaangażowaniem, by każdy Klient czuł się u nas jak najlepiej. Nasze działania rozpoczęły się Poznaniu, następnie zagościliśmy w warszawskim Śródmieściu, a od lipca 2016r. również w Łodzi. Dzięki różnorodnej ofercie oraz dobrej jakości usług nasza spółka stała się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w swojej branży. Prowadzimy działalność na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Doświadczenie naszych ekspertów pozwoliło nam osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży w skali kraju.

Misją naszej firmy jest zaoferowanie Państwu jak największej liczby produktów w konkurencyjnych cenach. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc w wykonywanych usługach. Nasza sieć oddziałów gwarantuje realizację zamówień w terminie oraz wysoką jakość zgodną ze współczesnymi standardami. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie oraz pomoc w wyborze produktów. Ponadto wciąż się doskonalimy. Bierzemy udział w kongresach oraz konferencjach związanych z naszą branżą. Uczestniczymy również w szkoleniach i warsztatach, które pozwalają nam pracować w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody.

Karta stałego klienta

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, do zakresu naszych usług wprowadziliśmy wysokiej jakości produkty firmy HASKO, które można również zakupić w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Nasza firma to zespół pracujący z zaangażowaniem, by każdy Klient czuł się u nas jak najlepiej. Nasze działania rozpoczęły się Poznaniu, następnie zagościliśmy w warszawskim Śródmieściu, a od lipca 2016r. również w Łodzi. Dzięki różnorodnej ofercie oraz dobrej jakości usług nasza spółka stała się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w swojej branży. Prowadzimy działalność na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Doświadczenie naszych ekspertów pozwoliło nam osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży w skali kraju.

Ludzie

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych profesjonalistów. Nieustannie się rozwijamy, by wyjść naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającym Klientom. Staramy się poszerzać nasze możliwości, by korzystanie z naszych usług stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zachęcamy naszych klientów do korzystanie z wielu udogodnień oraz benefitów. Wyróżnia nas elastyczność oraz kompleksowość. Naszym atutem są również atrakcyjne rabaty sprzedażowe. Nieustannie obserwujemy zmiany na rynku, zatem nasze oferta na bieżąco jest modyfikowana, by dorównywać aktualnym standardom.

Ludzie

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami